10:23 дп - Суббота Сентябрь 30

Яку натуральну ковдру купити?

Коли мова заходить про вибір ковдри, дуже багато споживачів просто губляться, i пов’язано це з тим, що ринок пропонує дуже великий вибiр. Потрiбно розумiти, що вона повинна бути якісною, так, як від цього залежить якість і здоров’я вашого сну.

Найпоширеніший варіант — це пухові ковдри. Вони мають легку вагу, і при цьому дуже теплі. Саме такими виробами воліли укриватися наші бабусі і дідусі, а може і батьки. Вони добре пропускають повітря і цілком довговічні. Але, на жаль, текстиль з пуху абсолютно протипоказаний алергікам.

Також уваги удостоюється один давно відомий вид ковдр — ватяні. Незважаючи на таку назву, насправді це звичайні бавовняні вироби. Вони також досить теплі і добре вбирають вологу. При цьому, вони мають повне право на гіпоалергенність, тому можуть легко експлуатуватися без шкоди для здоров’я. Однак, на відміну від пухових, ватяна ковдра має велику вагу, що не всім подобається. А ще вони схильні до вбирання запахів.

Вовняні вироби — це ще один вид ковдр, які користуються активним попитом у споживачів. Про їх цілющі властивості відомо вже давно.

Переваги вовняних виробів:

• хороші теплоізоляційні якості;

• відмінна вбираність вологи;

• невелика вага;

• довговічність;

• схильність до самоочищення.

Якщо говорити про сучасних лідерiв серед ковдр, то це бамбукові. Маючи 100% натуральне походження, вони мають гарний набор текстильних переваг. Серед них — відмінна гігієнічність, а також — приємна м’якість. Також вони підходять для використання тим, хто страждає на алергію.

Схожими по тактильним якостям, є шовкові ковдри. Вони точно гарантують здоровий і повноцінний нічний відпочинок. До того ж, такі вироби дуже міцні, що гарантують їм довгий термін служби. Однак, у такої ковдри ціна досить висока, але така якість дійсно цього варта.

Чи потрібно синтетичні ковдри купити?

До синтетичних ковдр споживачi ставляться з упередженням, і даремно. Сучасні поліефірні вироби практично не відрізняються від натуральних. Крім того, вони мають незаперечні плюси, зокрема доступну для ковдри ціну, довговічність і гіпоалергенність. Найпопулярнішими наповнювачами на сьогодні вважаються силікон, синтепон поліестер, холлофайбер і мікрофібра.

Де купити ковдри?

Компанія Penelope Bedroom пропонує великий асортимент товарів для вашого сну. Ви можете купити не тільки дорослі постільні набори, а й комплекти для дітей. Магазин пропонує високоякісну продукцію, яка прослужить Вам довгі роки.

Категория: Истории о жизни

Комментирование закрыто.